Čunovo 2 miesty čln

Rafting 1,5 hod.
35,90 € s DPH

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

Zábava a adrenalín v člne na spenenej a búrlivej vode na jednom z najlepších umelých  vodných kanáloch v Európe.   

Viac detailov

Pre našich zákázníkov sme pripravili rafting na nových raftových člnoch pre dvojčlenné posádky + inštruktor. Ich výhoda spočíva hlavne v menšej početnosti posádky a bezprostrednejšieho zážitku počas raftovania na divokej vode. Bezpečne celým kanálom Vás prevedie profesionálny inštruktor raftingu.

Areál vodných športov Čunovo so svojimi parametrami patrí v súčasnosti k najlepším európskych umelým kanálom. Trénujú na ňom naše najlepšie vodnoslalomárske špičky a taktiež úspešné slovenské raftingové tímy. Voda sa vlieva z toku Dunaja do dvoch hlavných kanálov - pravý kanál je dlhý 460 m, ľavý 356 m s prevýšením 6,6 metra. 
Areál je od Bratislavy vzdialený len 15 km, a tak je dostupný pre všetkých, ktorí nechcú ďaleko cestovať za vodnou zábavou, adrenalínom a relaxom. Výhodou umelého kanála je aj vysoká bezpečnosť. V člne s vami sedí skúsení inštruktor a na brehu na vás dozerá záchranár.

Na začiatku každého programu na divokej vode, Vám poskytneme inštruktáž: inštruktori Vám ukážu techniky pádlovania, základné raftingové povely a povie Vám aj o bezpečnosti na vode. Počas inštruktáže si budeme môcť v člne na suchu všetky pokyny a pádlovanie  natrénovať. Následne dostane každý účastník kompletnú raftingovú výstroj, v šatni sa prezlečiete do výstroje a po krátkom tréningu na kludnej vode si môžete rafting naplno užívať. V každom člne je skúsený inštruktor a taktiež záchranár na brehu.

Pre účely firemných akcií je možné zorganizovať rafting formou súťaže na čas pomocou vysielačiek a stopiek alebo za pomoci fotobunky. Ponúkame taktiež ďalšie doplnkové adrenalínové aktivity v rámci zábavného areálu Actionpark www.actionpark.sk 

V cenách raftingu je zahrnuté:

  • raftingová výstroj (neoprén, šušťak, papučky, záchranná vesta, prilba, pádlo)
  • výstroj spĺňa najnovšie bezpečnostné, ako aj komfortné štandardy
  • poplatok za šatne a divokú vodu
  • inštruktori raftingu a záchranári na brehu
  • raftingový čln
  • Krajina Slovensko
  • Typ Rafting
  • Obtiažnosť Stredná
  • Dĺžka programu 1,5 hod.